Two days in Kraków

travel

13.08.17

 

K Kraków, aneb druhý díl z cyklu “Ta holka si dovolila udělat regulérní prázdniny a rozhodla se toto léto navštívit alespoň tři evropské metropole.” (Kdo neví, první díl byla Vídeň s mojí pusou – den prvníden druhý.)
No a co na tom, že jí dávno není 12 a ani už nestuduje vysokou školu? Kdo určuje, kdy si smíte udělat prázdniny?

Svůj insta jsem jako správný maniak dnešní doby už poctivě stihla zahltit vším možným – včetně kuchyně, terasy apartmánu, jídla. Ale spousta pięknych fotek tam není, tak jsem se je rozhodla dát všechny sem, tentokrát jen do jednoho článku.
V sobotu jsem toho nafotila opravdu požehnaně (díkybohu za velkokapacitní paměťové karty dnešní doby), za to v neděli jsem pak už jen cvakla pár fotek v Biance (ta przytulna restaurace na konci článku) a dál si užívala Polsko bez foťáku.

Pokud byste někdy sháněli opravdu krásný apartmán v Krakově, který je moderní a pár minut do centra pieszo, můžete zkusit Apartamenty InPoint. Mají na výběr z několika apartmánů pro různě náročné hosty, ale všechny jsou skvěle vybavené, čisté, luxusní a se špičkovým servisem. Apartmán jsem rezervovala klasicky přes Booking.com.

 

MAK
01.01.18
Budapest key places
18.10.17
Vienna weeknd ~ 2
28.07.17